Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Werbel do około 1500 zl
Autor Wiadomość
LordOfTheFlies 

Wysłany: 17-12-2016, 00:03   Werbel do około 1500 zl

Witam , poszukuje werbla do okło 1500 zł. Zastosowanie werbla ma być do grania muzyki metalowej i pochodnych , czyli werbel z porządnym pierdyknięciem. Tutaj biorę pod uwagę pearla 13x6,5 Joey Jordisona , Tama 13x7 Starphonic ewentualnie mapex black panther BPML3700LNW 13x7. Co by było z tego najlepszym wyborem ewentualnie co byście innego polecili.

adamsz 

Wysłany: 17-12-2016, 13:38   

Z 13-tek to rozważ tego:
Tama SLP Sonic Steel
Był tu parę razy omawiany i opinie są jednoznacznie pozytywne.
Swoją drogą, jest jakiś konkretny powód, dla którego rozważasz 13-ki? W ciężkiej muzie zdecydowanie dominują werble 14-to calowe i w założonej cenie jest parę naprawdę dobrych modeli wartych uwagi. Rozważasz 14-kę?

LordOfTheFlies 

Wysłany: 17-12-2016, 13:43   

Gdyż 14 posiadam ;) i chciałem coś o innym brzmieniu. A co byś mógł ewentualnie z 14 zaproponować bo w sumie na pierwszy pomysł na werbel to byłą tama SLP bbs 14x8. Tylko później zakres finansowy się zwiększył to i możliwości wyboru również ;) . A tego rozważałem ale w sklepach w których szukałem ich nie było bo to model, którego już nie produkują z tego co się dowiedziałem.

adamsz 

Wysłany: 17-12-2016, 15:03   

Skoro szukasz innego brzmienia, niż już masz, to trochę trudno cokolwiek proponować bez informacji, na czym obecnie grasz :)
Generalnie miałem na myśli Pearla Sensitone , Mapexa Daisy Cutter , Gretscha sygnaturę Taylora Hawkinsa. Osobiście bardzo mi się podoba też Tama SLP Vintage Hammered Steel . Kuty korpus sprawia, że ten werbel nie brzmi jak typowy werbel stalowy. Wspomniana przez Ciebie Tama Starphonic Steel w rozmiarze 14x6 to też bardzo ciekawa propozycja. Troszeczkę ponad budżet jest Tama SLP Black Brass, jednak jest to tak udany werbel, że warto o nim wspomnieć. Być może w założonym budżecie dało by się skombinować stalowego Sakae - musiałbyś pogadać z kolegą th0rnem.
Przy czym skoro szukasz 'drugiego' werbla to pomysł 13-ki wydaje się być całkowicie uzasadniony. Co nie zmienia faktu, że Sonic Steel to werbel bardzo dobry i warto go przygarnąć. Tym bardziej, że prawdą jest to, że został wycofany z produkcji. Zawsze możesz kupić wysyłkowo, a jak Ci nie przypasuje, to zrobić zwrot. Wiem, zawracanie dupy, niemniej w polskich realiach nie za bardzo można liczyć, że sklep w pobliżu będzie miał na stanie wszystko, czego zapragniesz.

LordOfTheFlies 

Wysłany: 17-12-2016, 15:15   

To tak bębny na których właśnie gram to mapex meridian reven black i werbel który posiadam jest właśnie werblem z tego zetawu czyli 14x6 klonowo brzozowy.

Irekmisko 

Wysłany: 19-02-2017, 07:42   

Mialem ten zestaw - Meridan Black. Jesli ktos gra twarda, glosna muzyke to idealne gary. Ale tym werblem to Mapex sie nie popisal. Dla mnie byla totalna porazka. Ja mam Perelke Free Floatinga 14-6 i to jest do mocnej muzy petarda. Cenie 1300zl. Jako alternatywa Tama Brass 14-5 cena 900 zl

Odpowiedz do tematu