Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Słaba jakość Remo. Prawda czy mit?
Autor Wiadomość
Kciuq 

Wysłany: 26-07-2016, 10:08   Słaba jakość Remo. Prawda czy mit?

Jakiś czas temu temu dało się słyszeć, że Remo obniża jakość oraz powłoka coated schodzi w tempie ekspresowym.
Z tego co widziałem na forum parę miesięcy temu sprawa ucichła.
Wie ktoś jak jest teraz?

Seth 

Wysłany: 26-07-2016, 10:54   

http://www.perkusja.org/w...gam-vt80530.htm

Kciuq 

Wysłany: 26-07-2016, 11:14   

Tamten wątek jest dość stary i ostatnie informacje o faktycznym stanie pochodzą sprzed kilku miesięcy. Dlatego pomyślałem, że lepiej otworzyć nowy.

Andrew 

Wysłany: 26-07-2016, 11:51   

A może to loteria?
Ostatni naciąg na werbel,właśnie remo coated,kupiłem w listopadzie zeszłego roku,zrobiła się mała łysinka,ale nic wielkiego,wydaje mi się,że to naturalne zużycie.Chyba,że chodzi o nowsze serie ?
Naciąg kupiłem na allegro :roll:

adamsz 

Wysłany: 26-07-2016, 15:25   

Gdzieniegdzie można kupić jeszcze Remo ze starym logo - one nie obłażą. Te nowe zyskały zasłużenie opinię beznadziejnych, poprzez ekspresowe gubienie powłoki. Czy to się poprawiło to jest dobre pytanie, tylko kto chętny, żeby to sprawdzić?

Metalizer 

Wysłany: 26-07-2016, 17:08   

Ale to dotyczy słabej powłoki w naciągach coated, a nie słabej jakości naciągów, jako takich. Problemów z clear, fiberskyn, ebony, white/black suede, etc nikt nie zgłaszał...

Ponadto, trzeba sobie zadać pytanie, czy ktoś na bieżąco śledzi jakość nowych naciągów. Ale nowych, pod względem daty produkcji, a nie tylko nowych, jako tych nowo zakupionych w sklepie.

adamsz 

Wysłany: 26-07-2016, 19:40   

Metalizer napisał/a:
Ale to dotyczy słabej powłoki w naciągach coated, a nie słabej jakości naciągów, jako takich. Problemów z clear, fiberskyn, ebony, white/black suede, etc nikt nie zgłaszał...

Pełna zgoda, problem dotyczy tylko i wyłącznie naciągów typu 'coated'. Reszta jest bez zarzutu.

Kciuq 

Wysłany: 26-07-2016, 21:53   

W najnowszych seriach Remo 'coated' nadal schodzi w kilka dni?

dżawol 

Wysłany: 20-08-2016, 07:45   

Nie w kilka dni , lecz w kilka godzin ...

Anarchismo 

Wysłany: 20-08-2016, 08:13   

adamsz napisał/a:
Pełna zgoda, problem dotyczy tylko i wyłącznie naciągów typu 'coated'. Reszta jest bez zarzutu.

ostatnio kupiłem emperor clear na toma i po paru minutach lekkiego testowania, pojawił się pierwszy krater, grałem pałkami z całymi główkami więc to dla mnie dziwne. Ale to za mało oczywiście żeby stwierdzić czy jakość pada wszędzie w remo. Ponoć nowe szefostwo Remo podejmuje dziwne decyzje, czas i rynek musi zweryfikować politykę Remo. jak jakość spadnie to spadnie im sprzedaż i będą musieli coś z tym zrobić.

Ja(zz)centy 
Ja(zz)centy

Wysłany: 20-08-2016, 11:34   

kilka minut grania i na emperor clear mam kratery. na starych emperorach tego nie bylo.
palki nowe, 10 nowa kratery, stara 12 wszystko ok.
dodam, ze nigdy w zyciu nie mialem kraterow, a gram tak samo...
ps. na 13 (tama slp) + sklepowy ambassador coated powloka zaczela schodzic po kilku dniach. wczesniej tego nie bylo... na mmx zalozylem ambassadora i sluzyl jakies 6-7 lat...
przypadek czy pogorszenie jakosci?

adamsz 

Wysłany: 21-08-2016, 09:39   

Wygląda na to, że ta zaraza się rozprzestrzenia :(

grummer 

Wysłany: 30-08-2016, 09:24   

Kij z Remo, ja już ich dawno temu spisałem na straty. No chyba, że coś się kiedyś polepszy z jakością i ceny powrócą do tych normalnych, w co szczerze wątpię. Jak na razie jestem zadowolony z Aquariana, a i niedługo Bębniarek wchodzi ze swoimi naciągami do produkcji. Na razie wszystko w fazie testów, ale rokowania są pozytywne. Przesłał mi próbkę i brzmią bardzo fajnie :) . Z pewnością będę jednym z pierwszych klientów.

WS Drumheads

adamsz 

Wysłany: 30-08-2016, 09:40   

Ja też chętnie spróbuję. W sumie to niezbyt mi się podoba, że rynek naciągów jest zdominowany przez Jankesów. Chętnie poprę krajowego producenta. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Dowhań bis :)

grummer 

Wysłany: 30-08-2016, 18:19   

adamsz napisał/a:
Ja też chętnie spróbuję. W sumie to niezbyt mi się podoba, że rynek naciągów jest zdominowany przez Jankesów. Chętnie poprę krajowego producenta. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to Dowhań bis :)

Na to wygląda, że nie będzie. Wojtek dzisiaj napisał, że seria naciągów na centralę niezbyt mu podeszła, dlatego na razie rezygnuje z nich. Pozostałe są w fazie testów i brzmią bardzo dobrze. Jakość wykonania podobno również bardzo dobra. Wojtek pod byle czym się nie podpisze. :smile:

Kciuq 

Wysłany: 30-08-2016, 18:45   

Też kupilem Remo emperor clear i ponad to ambassador x na werbel tydzien temu. Narazie wszystko w porządku ale dam znać za jakis czas jak cos sie zmieni.

Odpowiedz do tematu