Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Perkusja GH 5 (ps3) MIDI
Autor Wiadomość
elskay112 

Wysłany: 14-06-2016, 20:47   Perkusja GH 5 (ps3) MIDI

Witam.
Parę dni temu dowiedziałem się , że można zmienić perkusję do gry w guitar hero w "perkusję elektroniczna".
Posiadam takową perkusję (PS3) oraz kabel MIDI-USB , na forach internetowych dowiedziałem się , że można taką rzecz zrobić poprzez program FL studio - Addictive Drummer 2. Wszystko poinstalowałem, podłączyłem i teoretycznie dźwięki wychwytuje program , lecz np. zamiast hi-hat mam crash'a .. Orientuje się ktoś jak zmienić w tym programie ustawienia padów ?

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

dadoch 

Wysłany: 14-06-2016, 21:45   

Cześć , musisz "zmapować" perkusję nie wiem jak to się ma do ad2 ale w sd2 jest opcja "Mapping" musisz zrobić mapę perkusji bo każda perkusja ma inaczej rozwiązane i nie do każdej perkusji będzie pasowała mapa :) najlepiej ją samemu zrobić :)

elskay112 

Wysłany: 14-06-2016, 23:41   

Dadoch, a mógłbyś mi przybliżyć jak to się mniej więcej robi ? :D

dadoch 

Wysłany: 16-06-2016, 16:47   

Masz klawiaturę midi i wirtualny zestaw uderzasz w np. talerz i patrzysz gdzie pokazuję na klawiaturze midi później bierzesz talerz który chcesz z wirtualnego zestawu i masz tam do wyboru zależy w jakim talerzu np masz "Crash" i "Choke" w jednym talerzu więc przeciągasz "Crash" na tą klawiaturę midi gdzie ci pokazywało jak uderzasz i dajesz replace :) i to wszystko :) tam jeszcze więcej zabawy jest jak masz perkusję prawdziwą elektroniczną gdzie masz systemy choke i musisz to poustawiać :P najwięcej zabawy jest z hi-hatem

Odpowiedz do tematu