Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Perkusja DIG DRUM + Roland TD-3 + Alesis Surge + dodatki
Autor Wiadomość
SadaM 

Wysłany: 06-01-2017, 11:11   Perkusja DIG DRUM + Roland TD-3 + Alesis Surge + dodatki

https://www.olx.pl/oferta...6a93fe;promoted

Witam,

mam na sprzedaż zestaw perkusyjny DIG-Drum (marka znana w Polsce - ręcznie wykonywana na zamówienie) w kolorze czarnym. W skład zestawu wchodzą 4 pady (werbel i 3 tomy) oraz pad stopy. Pady posiadają naciągi siateczkowe, dzięki czemu są bardzo ciche. Wszystko stoi na metalowej ramie i nie ma problemu ze stabilnością. Dodatkowo dorzucam jeszcze 2 pady typu splash i 2 pady od talerzy, które przyszły z zestawem (nie ma na zdjęciach) - nie używałem ich, bo "blaszki" Alesis Surge biją je na głowę.

Dźwięki zapewnia moduł perkusyjny Roland TD-3 - można grać od razu używając znakomitych sampli Rolanda lub korzystając z wyjścia MIDI podłączyć pod komputer i grać przez inne oprogramowanie (EZdrummer, Addictive Drums, BFD, Superior Drummer etc.).

Elementem zestawu jest też podwójna stopa Mapex P380A w bardzo dobrym stanie - chodzi gładko.

Blachy w zestawie to Alesis Surge - pady talerzowe imitujące prawdziwe blachy będąc przy tym jednocześnie całkiem cichym. W zestawie jest Hihat, Crash i Ride (bez choke). Działają bardzo dobrze, triggery wyłapują nawet bardzo szybkie nuty bez problemu. Kontroler hihatu to Roland FD-8 - działa bez zarzuty i jeśli chodzi o stopień otwarcia hihatu to jesteśmy ograniczeni tylko softwarem/modułem :)

Blachy wiszą na statywach od zestawu akustycznego - BASIX HH-50 (hihat), Everplay i BASIX CBS-100. Są to bardzo stabilne statywy i mogą zostać zawsze wykorzystane w tradycjnym zestawie perkusyjnym, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Podsumowując, przedmiotem ogłoszenia są:
-zestaw DIG DRUM (4 pady, stopa, rama + 2 pady splash z czego jeden jest na zdjęciach + 2 talerze)
-moduł Roland TD-3 + zasilacz + instrukcja
-stopa podwójna MAPEX P380A
-statyw hihat BASIX HH-50
-statyw Everplay (po prawej na zdjęciach)
-statyw BASIX CBS-100 (po lewej na zdjęciach)
-kontroler hihatu Roland FD-8
-zestaw padów talerzy Alesis Surge (HH+Crash+Ride)
-okablowanie i słuchawki Sennheiser eh 150 GRATIS

W razie pytań proszę o kontakt. TYLKO ODBIÓR OSOBISTY, NIE WYSYŁAM.

Odpowiedz do tematu