Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
[Łódź/Wwa] Potrzebne studio do nagrania bębnów do drumcoveru
Autor Wiadomość
kujaw 

Wysłany: 15-07-2016, 09:36   [Łódź/Wwa] Potrzebne studio do nagrania bębnów do drumcoveru

Chciałbym nagrać kilka drumcoverów w studiu. Problem w tym, że nie mam żadnego rozeznania w temacie. Polecicie jakieś studio z okolic Łodzi/Warszawy?

adamsz 

Wysłany: 15-07-2016, 14:21   

Napisz wiecej pls jaki jest cel tego projektu, co chcesz zrobic z tymi nagraniami i jaki masz budzet. Chodzi o to, zeby nie strzelac z armaty do muchy.

kujaw 

Wysłany: 15-07-2016, 15:05   

Powiedzmy, że chciałbym póki co sprawdzić się w studio. Docelowo robić coś takiego, jak m.in. Matt McGuire, Troy Wright, ale jeszcze długa droga.
Jaki budżet... nie orentuję się w ogóle w cenie takich nagrań. Powiedzmy, że chciałbym zrobić coś takiego:
- nagrać dobrze omikrofonowane bębny
- dostać suche ślady
- dostać ładnie zmiksowane bębny razem z danym podkładem (niektóre podkłady są bez perkusji, niektóre z)

- do tego sobie wezmę kamerę, może dwie, żeby mieć wizję i już w domu połączę audio z video.

Powiedzmy, że póki co bardziej zależy mi na cenie niż na jakości (ale nie chcę mieć jakości gównianej)i jak zauważę w którymś momencie, że już mi to fajnie idzie, wtedy będę myślał o jakości, a nie o cenie.

Odpowiedz do tematu