Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
MAPEX SATURN PRO
Autor Wiadomość
LukaszenQo 

Wysłany: 21-07-2016, 20:28   MAPEX SATURN PRO

Witam,miał ktoś może styczność z werblem MAPEX SATURN PRO ? Czy warto za 450zł ? (jest to chyba starsza seria saturn) Czego mogę się spodziewać po takim werblu ? Potrzebuję werbla który zagra w stylu ''piccolo'',będzie wybuchowy i agresywny

shalaq 
Nachos drummer

Wysłany: 22-07-2016, 09:41   

W tej cenie to za darmo, to jeden z najlepszych werbelków w swojej klasie cenowej aż żałuję że swojego sprzedałem (nota bene w podobnej cenie).

Ja(zz)centy 
Ja(zz)centy

Wysłany: 23-07-2016, 19:02   

ai, Szymon dobrze mowi. SWIETNE werble. saturn (moim zdaniem!) bije na leb oriona (moze dlatego, ze nie lubie grubych korpusow - wyjatek recording).
cena swietna.
kupowalbym :)

adamsz 

Wysłany: 25-07-2016, 07:50   

W takiej cenie to można się spodziewać, że ma jakieś wady. No bo trudno mi uwierzyć, że ktoś sprzedaje profesjonalny werbel w takiej cenie. Jeżeli jednak wszystko jest ok, to jest to okazja.
Natomiast co do brzmienia - być może nie jest to dla Ciebie najlepszy wybór. Z tego, co napisałeś, chyba lepiej sprawdziłby się werbel metalowy, stalowy lub mosiężny.

shalaq 
Nachos drummer

Wysłany: 25-07-2016, 12:29   

Ja swój kupiłem używany w praktycznie tych samych pieniądzach. Pamiętaj, że do niedawna te werble były bardzo tanie (jak kupowałem swój to nowy kosztował ok 1200zł? chyba nawet mniej).

https://www.youtube.com/watch?v=11wr14DWli4 Tu ten werbelek w stylistyce funkowej, w moim wykonaniu. Gram lekko ale jest tzw pop i ładna barwa :)

Odpowiedz do tematu