Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Łukasz ''Lucass'' Krzesiewicz
Autor Wiadomość
Seth 

Wysłany: 31-07-2009, 22:35   Łukasz ''Lucass'' Krzesiewicz

Niby jest to dział o znanych perkusistach, Lucass nie jest jakoś specjalnie znany, ale uważam, że należy mu się. Mieszka w Jeleniej Górze, a gra w Jeleniogórskim(?) death metalowym zespole Rebelium, punkowym Fort BS oraz w Bydgoskim blackowym Sammath Naur, poza tym pogrywa sobie w jakimś jazz bandzie.

Linki do zespołów:
Sammath Naur: www.myspace.com/sammathnaur
Rebelium: www.myspace.com/rebeliumband
Fort BS: www.fortbs.pl

Twórczość Lucassa na YT:
http://www.youtube.com/wa...feature=channel ,
http://www.youtube.com/wa...feature=channel Rehearsal Sammatów,
http://www.youtube.com/wa...feature=channel .

http://www.youtube.com/user/Lucass10

Jak dla mnie - miazga. :evil:
Ostatnio zmieniony przez Seth 05-04-2011, 09:19, w całości zmieniany 2 razy  

Verus 

Wysłany: 01-08-2009, 11:47   

miażdży! pisałem z nim troszke na YT, pomagał mi rozgryźć swoje zagrywki,wydaje się być fajnym gościem ;)

Pearl, Gretsch, Remo, DW, Sabian, TAMA

Duchu 

Wysłany: 02-08-2009, 20:21   

Nie jest znany, szkoda, bo bardzo dobry z niego pałker. Wiele razy oglądałem jego video na yt, i kopie dupe mocno ;) , ekstremalna szybkość i precyzja, mnóstwo ciekawych pomysłów, zagrywek, ponadprzeciętne umiejętności.
Często oglądam jego filmy, żeby się motywować do ćwiczeń, i do jeszcze cięższej pracy za garami (choć się nie oszukuję, że będę w przyszłości grać na takim poziomie jak on).

Seth 

Wysłany: 02-08-2009, 20:39   

Widziałem go pare razy na żywo chłopak ma talent ;) W ustawianiu tomów w studiu na odwrót też :D

TomFloor 

Wysłany: 04-08-2009, 00:18   

Duchu napisał/a:
precyzja

Przy waleniu jedynek w tempie 240 tak, przy wszystkim innym nie.

Duchu 

Wysłany: 04-08-2009, 08:13   

TomFloor napisał/a:
Duchu napisał/a:
precyzja

Zdaje się, że nie widziałeś wszystkiego, co ten gość nagrał, skoro piszesz takie rzeczy.

Seth 

Wysłany: 04-08-2009, 11:32   

TomFloor napisał/a:
Duchu napisał/a:
precyzja

ani nie widziałeś go na żywo, a oglądając live jego grę miażdzy jeszcze bardziej :evil:

TomFloor 

Wysłany: 04-08-2009, 15:15   

Seth napisał/a:
TomFloor napisał/a:
Duchu napisał/a:
precyzja

ani nie widziałeś go na żywo, a oglądając live jego grę miażdzy jeszcze bardziej

Pewnie, że nie. Jak zobaczyłem jak kaleczy jeden z prostszych rytmów funkowych to mi się odechciało oglądać czegokolwiek z jego udziałem.

Scorn 
a search for groove

Wysłany: 23-08-2009, 19:02   

TomFloor, i co to ma byc za argument?
on jest bebniarzem deathmetalowym, i gra zajebiscie to co gra, za to nalezy mu sie szacunek. kogo obchodzi czy dobrze gra funk czy nie? jesli lepiej od niego grasz na twinie albo blastujesz, to prosze, masz prawo kwestionowac jego umiejetnosci. jesli nie - nie krytykuj.

azzaron 
Independent

Wysłany: 23-08-2009, 20:06   

Scorn napisał/a:
TomFloor, i co to ma byc za argument?
on jest bebniarzem deathmetalowym, i gra zajebiscie to co gra, za to nalezy mu sie szacunek. kogo obchodzi czy dobrze gra funk czy nie? jesli lepiej od niego grasz na twinie albo blastujesz, to prosze, masz prawo kwestionowac jego umiejetnosci. jesli nie - nie krytykuj.

sorry że się wpi.... ale czy to że gość gra blasty czyni go mistrzem instrumentu :?:
to że gra death nie jest żadnym argumentem i floor może mieć rację.

Scorn 
a search for groove

Wysłany: 23-08-2009, 20:25   

to ze gra swietnie blasty i gra swietnie to na co sie ukierunkowal czyni go dobrym w gatunku, bedziesz wypominal Sandovalowi ze jest gorszy od Weckla? nie, bo nie jest, gra inaczej, nie gorzej
ta dyskusja jest bez sensu

TomFloor 

Wysłany: 23-08-2009, 21:08   

Scorn napisał/a:
jesli lepiej od niego grasz na twinie albo blastujesz, to prosze, masz prawo kwestionowac jego umiejetnosci. jesli nie - nie krytykuj.

Czyli np Steve Gadd nie ma prawa się wypowiadać?
Na szczęście nie ty tu ustalałeś regulamin.
Po to jest temat, żebym mógł sobie napisać co o nim sądzę.
Scorn napisał/a:
bedziesz wypominal Sandovalowi ze jest gorszy od Weckla? nie, bo nie jest, gra inaczej, nie gorzej

Gorzej. Bo Weckl jest geniuszem a Sandocośtam nie.

Scorn 
a search for groove

Wysłany: 23-08-2009, 21:32   

jestes ignorantem. ja gram metal i podziwiam geniusz jazzmanow. ty grasz niewiadomoco, powiedzmy ze funk, i powinienes podziwiasz geniusz metalowy. to dziala w obie strony. polecam Dereka Roddyego z Modern Drummer Festival. pewnie nawet nie wiesz kto to jest ale posluchaj co on mowi o szacunku dla innej grupy muzykow.
Weckl jest geniuszem. ale jesli ty nie wiesz kim jest Pete Sandoval... szkoda gadac nawet.

mysle ze Steve Gadd nie kwestionuje zdolnosci blasciarzy. Kollias tez jest twoim zdaniem od dupy? mozesz napisac co sadzisz, ale powinienes wiedziec kiedy kogos obrazasz. Lukass jest na tym forum i piszac takie bzdety ublizasz mu.

yasiex 
drums come true

Wysłany: 23-08-2009, 21:45   

TomFloor napisał/a:

Gorzej. Bo Weckl jest geniuszem a Sandocośtam nie.

jak Ci zaraz kopne w s..nie to Ci motor stanie :biggrin:

weckl to pajac, gra technicznie wysmienicie ale dla mnie zbyt maszynowo. za to np taki sanchez ma taki procesor w glowie ze takie polirytmiczne rzeczy ciska ze oko wychodzi. i nie mozna go porownywac np z takim koliase, bo oni chodza w innej grupie. porownaj sobie vw craftera i mitsubishi lancera evo X...
lucass jest swietny w swoim graniu i mimo ze gra fajnie, z koliase mby m go raczej nie porownywal. raczej z cloudem. obydwaj sa na sredniej polce, graja rzeczy jak na wysoka polke, jednak nie maja tak wyrobionej marki ze praktycznie kazdy perkusista(majacy nieco pojecie o graniu) ich zna.

TomFloor 

Wysłany: 23-08-2009, 22:30   

Scorn, Sam jestem przeciwny porównywaniu profesjonalnych bębniarzy jednak Weckl jest na levelu "dostaję nuty i gram a' vista choćby nie wiem co to było" a to jest wg mnie jednak ten jeden lvl wyżej.
... a Roddyego jestem fanem. Podobnie jak Bittnera, Haake czy choćby Jordisona.
Scorn napisał/a:
Kollias tez jest twoim zdaniem od dupy?

No akurat nie przepadam za nim. Nie mogę?

Scorn 
a search for groove

Wysłany: 24-08-2009, 12:10   

mozesz, ale nie juz powiedziec, ze jest cienki, nie mozesz ;)
znasz Roddyego, dobrze, wiesz ze czerpal z Sandovala? nie mozesz nie szanowac Sandovala jesli jestes fanem Roddyego. proste
ale odbiegamy deczko od tematu
AD. "dostaje nuty i gram" to moim zdaniem jest o ten jeden level... za wysoko, za maszynowo. ale i tak lubie Weckla

Seth 

Wysłany: 24-08-2009, 18:35   

TomFloor, a porównałbyś Langa do Roddy'ego, albo Kolliasa? Thomas też umie blaścić, ale moim zdaniem nie do końca kuma deathowe klimaty, za to taki Derek pop też dużo gorzej by zagrał od Langa, a liga ta sama.

olli 
Początkujący...

Wysłany: 30-08-2009, 21:40   

militarius napisał/a:
yasiex napisał/a:
weckl to pajac, gra technicznie wysmienicie ale dla mnie zbyt maszynowo. za to np taki sanchez ma taki procesor w glowie ze takie polirytmiczne rzeczy ciska ze oko wychodzi.

Tylko bez obrażania proszę :neutral: Nie porównuj Weckla do jakiegoś Sancheza. Napisz do Weckla i poproś, żeby Ci nagrał coś polirytmicznego. Nie zdziw się czasem.

No no Sanchez to też nie jest byle ktoś, podejrzewam że wcale nie jest gorszy od Weckla, wystarczy odpalić obojętnie jaki koncert Pat Metheny Group ;)

A nazywanie Weckla pajacem to już w ogóle bufonada :cool:

Seth 

Wysłany: 08-10-2009, 20:31   

http://www.youtube.com/watch?v=JW1DNpS2hII

Kat 
Gruss!

Wysłany: 08-10-2009, 22:48   

bardzo dobry koles!

EDIT !!!!!!!!!!!!!

swietna technika, bardzo szybkie stopki, ładnie gra po blaszkach, ciekawe przejścia , kiedys będzie wielki
Ostatnio zmieniony przez Kat 10-10-2009, 00:50, w całości zmieniany 2 razy  

Seth 

Wysłany: 08-06-2010, 23:48   

Kat napisał/a:
kiedys będzie wielki
Już jest. Chłopaki z Sammath Naur są w trakcie nagrywania nowego albumu. Byłem u nich w studiu przy nagrywaniu bębnów i muszę szczerze przyznać, że to co widać i słychać na yt, to jest pikuś z tym co Lucass robi na żywo. Zresztą pojawią się niebawem filmiki na yt, więc zobaczyta :)

Pinokio 

Wysłany: 09-06-2010, 10:13   

Fort BS miażdży. Jestem FANEM.
Natomiast co do reszty kapel, muzyka spoko, ale nie jestem w stanie zrozumieć idei groulingu.
Naprawdę !! Gość który tak charczy do mikrofonu, przypomina mi wygłodniałego knura, który ma za złe, iż wszystkie maciory w jego chlewie mają PMS'a .

GGRRRRRRR.... GGGRRRRR..... UUUUUhhhhhhRRRRRR.....

To se dzisiaj nie po@#%@% .....

GGGGRRRRRRR.... UUUHHHRRRRR......

Dobrze, że dali chociaż obierki .... GGGRRR....... UUURRRRGGGGGhhhh....

Do roboty, a nie, tylko pytlują na forum
No ! To Buziaki ;)

Mogway_666 
Blast'em All!!!!

Wysłany: 09-06-2010, 13:27   

Pinokio napisał/a:
Fort BS miażdży. Jestem FANEM.
Natomiast co do reszty kapel, muzyka spoko, ale nie jestem w stanie zrozumieć idei groulingu.
Naprawdę !! Gość który tak charczy do mikrofonu, przypomina mi wygłodniałego knura, który ma za złe, iż wszystkie maciory w jego chlewie mają PMS'a .

hmm, czyli żeby było spoko to w muzie death metalowej trzebaby dać wokal ala maiden/helloween? zastanów się jakby to brzmiało...muza ma być całością a nie fajna partia instrumentu albo wokalna. poszukaj sobie na yt wywiady z georgem fisherem z cc i posłuchaj co on mówi o takim wokalowaniu. taka jest idea tej muzy i tyle, nikt tego nie zmieni. pozdro
a tak do tematu to bardzo mi sie podoba twórczośc lucassa a przede wszystkim jego opanowanie za garami.

Seth 

Wysłany: 09-06-2010, 20:07   

Mogway_666, spokojnie, nie spinaj się tak :) To tylko kwestia gustu, jeden lubi blasty, a drugi swing, jeden lubi czysty wokal, a inny świniaki i tyle.

Mogway_666 
Blast'em All!!!!

Wysłany: 09-06-2010, 21:18   

dokładnie, kwestia gustu ale myślę że pisanie rzeczy typu

jest z deka przesadą. po prostu nudzi mnie i denerwuje ciągły najazd na extremalnych muzyków przez ludzi, którzy tego najzwyczajniej na świecie nie czają, tak jak ja nie czaje np fizyki jądrowej :D :D. jeśli ja nie czaje jakiegoś gatuku to najzwyczajniej na świecie nie wypowiadam się o nim, ale ok starczy bo się offtop robi :D . pozdro

Odpowiedz do tematu