Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Który ride wybrać? Sabian XS / AA / AAX
Autor Wiadomość
HittyWitty 

Wysłany: 30-09-2016, 14:12   Który ride wybrać? Sabian XS / AA / AAX

Witam wszystkich! :)
Ostatnio zakupiłem bębny Pearla razem z hh no-name i crashem Sabian AA 18'. I tutaj pojawia się dylemat, bo nie stać mnie na nowy ride AA, używany był ostatnio na Olx, ale ktoś zgarnął mi go sprzed nosa. Mam na oku XS i trochę droższy AAX 20'. Zależy mi aby talerze fajnie się ze sobą zgrywały, i za cholerę nie wiem który z nich wybrać. Może jakieś propozycje bądź wskazówki który z nich byłby lepszy? W grę wchodzą też inne blachy:)
Pozdrawiam serdecznie!

*MW* 

Wysłany: 30-09-2016, 15:31   

Hej... Jeśli możesz dopłacić to weź AAX (o ile jest to Stage ;) ). Przerobiłem wszystkie serie Sabiana i AAX Stage to chyba najbardziej uniwersalny ride z jakim miałem okazję pracować (drugi w kolejności jest HH Medium ride...). Nie widzę gatunku i sytuacji w jakiej nie można by go było wykorzystać... Osobiście uważam, że jest on u nas cholernie niedoceniany, a czasami zdarzyło mi się go spotkać za 430 pln !! ;)

adamsz 

Wysłany: 03-10-2016, 09:31   

AAX to sporo lepsze blachy od XS. Imho lepiej ścisnąć dupę i kupić AAX niż iść w półśrodki takie jak XS. Sabiany AA i AAX fajnie zgrywają się ze sobą, więc tu problemu nie będzie.

Odpowiedz do tematu