Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Jestem w ,,.''... Czyli jak doradzić kompletnemu laikowi
Autor Wiadomość
Yokotamaru 
the worst

Wysłany: 17-10-2016, 21:02   Jestem w ,,.''... Czyli jak doradzić kompletnemu laikowi

Witajcie. Jestem dumnym użytkownikiem Waszego forum w fazie zupełnych początków twórczych. Piszę, ponieważ chciałbym prosić Was o radę w pewnej kwestii. Mianowicie jestem wielkim fanem muzyki wszech gatunków, oraz człowiekiem o dosyć wyrafinowanym guście muzycznym. W związku z powyższym, sam chętnie zająłbym się ambitną twórczością, lecz jak już pisałem jest ze mnie kompletna noga. Chciałbym więc spytać otwarcie jaki instrument perkusyjny w granicach 300-500 zł będzie mnie zadowalał na dobry początek, a także gdzie i w jaki sposób najlepiej pobierać nauki gry na nim. Muzyka jaką chciałbym się zająć w przyszłości wiąże się z gatunkami post-rocka, post-metalu, rocka progresywnego, łagodnych odmian metalu, bluesa, a także elementów muzyki klasycznej. Najchętniej polegałbym głównie na tworzeniu dźwięków harmonicznych, budzących silne emocje i na transgenicznym rytmie. Do tej pory przeglądałem oferty instrumentów takich jak cajone, djembie, bongosy. Proszę jednak o radę w tej kwestii, gdyż nie mam wielu zaskórniaków, a chciałbym spełnić swe marzenia. ;) . Z góry dziękuję wszystkim użytkownikom, którym zechce się udzielić wyczerpującej odpowiedzi...

Odpowiedz do tematu