Regulamin

Szukaj
 FAQ
 U篡tkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Nast瘼ny temat
Ireneusz Loth
Autor Wiadomo嗆
BialaS 
ze mnie

Sk康: TG
Wys豉ny: 25-12-2006, 02:32   Ireneusz Loth

Ireneusz Loth - polski muzyk, perkusista, za這篡ciel i by造 cz這nek zespo逝 Kat. Jest to m鎩 ulubiony polski perkusista, gra bardzo fajnie i ma ciekawe pomys造 kt鏎e 瘸dko kiedy udaje mi sie us造sze w innych zespo豉ch.
Ale najlepsze w piosenkach Kata jest to, 瞠 czasem perkusja tam wydaje mi sie bardzo banalna i prosta do zagrania, lecz gdy pr鏏uje to powt鏎zy to normalnie opadaj mi r璚e :biggrin: . Wog鏊e dla mnie wszyscy cz這nkowie (starego) Kata to wirtuozi i jeszcze daleko mi do nich... ;) , ale jestem ciekaw co Wy (perkusisci bardziej zaawansowani ode mnie) s康zicie o tym Panu i jak oceniacie jego gre... :o

vojciech 
這wca czarownic;)

Sk康: z daleka;)
Wys豉ny: 27-04-2007, 17:48   

w pelni sie z toba zgadzam ze jest on jednym z najciekawzych perkusisow polskich. co do dawnego kata masz racje ze panowie tam grajac to byli naprawde wirtuozi swoich insrumentow.

co do samego stylu gry pana lotha to jestprawda ze to co on gral jest z pozoru banalne ale jak sie chce to zagrac to rece sie same zalamuja.

najpierw wysluchaj potem osadzaj...

Mlody 
break on through

Sk康: Bia造stok
Wys豉ny: 28-04-2007, 17:21   

jaki przyk豉d tego za豉mania r彗 mog?

vojciech 
這wca czarownic;)

Wys豉ny: 28-04-2007, 22:08   

az takim fanem kata nie jestm zeby ci poleciec po tytulach ale na tyle co znam to na przyklad(jak dla mnie:) oczy slonc- cholernie polamany rytm, kupa przejsc i zmian tepa,
kolejny przyklad robak- dziwnie grajaca perka w refrenie(jak dla mnie dziwne patenty wstawia), potem jeszcze moge dodac bez pamieci- dziwny rytm szestnastkami granymi jedna reka a na koniec jeszce lza dla cieniow minionych niby proste ale dziwnie zagrane na tomach.

te piosenki wydaja mi sie dziwnie zagrane ale to tylko moje zdanie.

Mlody 
break on through

Sk康: Bia造stok
Wys豉ny: 29-04-2007, 13:52   

透a dla cieni闚 minionych-sorry 鄉iem twierdzi, 瞠 to bana, bo przy moich umiej皻no軼iach zagra貫m to po jakim roku grania(nawet na polmuzie). Czemu dziwnie zagrany na tomach? Ca趾iem normalnie:)

vojciech 
這wca czarownic;)

Wys豉ny: 29-04-2007, 21:14   

jak dla mnie jakios tak dziwnie zagrane. ale to tylko moje zdanie. moze to tez dlatego ze jeszcze nie mialem okazji usisc do tej piosenki i rozpracowac ja na gary.

BialaS 
ze mnie

Sk康: TG
Wys豉ny: 08-05-2007, 10:20   

Proponuje ods逝cha ca豉 p造te Szydercze Zwierciad這 pe軟o znakomitych akcentow i po豉manych rytm闚. Cie磬ie do powt鏎zenia.

Co do ㄋy to prawda, na p造cie nie jest taka trudna, lecz to co Pan Irek wyprawia z nia na koncercie to jest cos niesamowitego, og馧em jeden ci庵造 rytm, ale on dodaje do niego takiego dodatki i akcentuje niektore rzeczy, 瞠 wspaniale to wychodzi.

Mlody napisa/a:
jaki przyk豉d tego za豉mania r彗 mog?

No mi r璚e opad造 przy piosence Odi Profanum Vulgus predko嗆 i po豉manie tej piosenki jest 鈍ietne (chocia i tak nie nale篡 do najtrudniejszych)

Og馧em styl Irka jak dla mnie jest znakomity i w豉snie do czego podobnego d捫 i duzooo mi jeszcze brakuje. :cry:

vojciech 
這wca czarownic;)

Wys豉ny: 08-05-2007, 12:19   

zgadzam sie szydercze zwierciadlo to jest plyta na ktorej czesc rytmow jest naprawde polamana ale da sie to zagrac bo sam probuje i nawet mi czasami udaje zagrac :smile:

takze powodzenia zycze:) to niest takie trudne

[ Dodano: 13-09-2007, 20:06 ]
odswierzam ten temat bo ostatnio wlasnie ten perkusista zaczal mnie znowu interesowac.

BialaS napisa/a:
by造 cz這nek zespo逝 Kat
z tego co ostatnio wyczytalem w necie to chyba istnieja dwa zespoly w ktore graja z nazwa KAT z tym ze jeden jest KAT a drugi KAT&ROMAN KOSTRZEWSKI. wiec chyba w stwierdzenie ze to byly czlownek zespolu jest troszke na wyrost. ale to tylko moje zdanie.

zander 

Sk康: Dolny 奸.
Wys豉ny: 24-04-2011, 12:47   

chcia豚ym zobaczy z nim raport o stanie polskiego b瑿nienia, ciekaw jestem co mia豚y do powiedzenia bo wygl康a mi na mruka tak jak Goehs, kt鏎y to jednak okaza sie bardzo wygadany ;)

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach
Nie mo瞠sz za陰cza plik闚 na tym forum
Mo瞠sz 軼i庵a za陰czniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do: