Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Amedia Raw Rock czy Turkish Rock Beat\Rock Beat Raw?
Autor Wiadomość
xiadzfaust 
xiadzfaust

Wysłany: 16-09-2016, 09:41   Amedia Raw Rock czy Turkish Rock Beat\Rock Beat Raw?

Witam, po doświadczeniach z talerzami Turkish Classic planuję zakupić coś bardziej "rock'owego", w związku z tym mam pytanie: Amedia Raw Rock czy Turkish Rock Beat\Rock Beat Raw? A może coś innego, podobnego w przystępnej cenie. Pozdrawiam :) .

Demian 

Wysłany: 16-09-2016, 10:33   

Między Turikishem a Amedią różnica w brzmieniu będzie niewielka a już na pewno nie da się wskazać które jest lepsze. Dlatego postawiłbym na Amedie bo jest po prostu tańsza i łatwiej wyłapać fajne używki. Ostrożnie jednak podchodziłbym do tematu serii "raw rock" obojętnie czy u Amedii czy Turkisha. Te talerza są koszmarnie grube, miałem ride Amedia Raw rock który ważył ponad 5 kilo, dźwięk był porównywalny do uderzania pałką w maskę samochodu. Bardzo miło za to wspominam serię Vigor Rock, fajne piaszczyste blachy, z pazurem ale też bardzo ładnie się odzywały grane lekko.
Pozdrawiam.

xiadzfaust 
xiadzfaust

Wysłany: 16-09-2016, 18:34   

Wielkie dzięki, dziś pograłem na grubych blachach, cieńszych niż Raw Rocki i całe szczęście, że się nie zdecydowałem na zakup. Rzeczywiście wrażenie, że potrzeba "bejzbola" żeby coś z nich wyciągnąć :)

Odpowiedz do tematu