Regulamin

Szukaj
 FAQ
 Użytkownicy
 Grupy
 Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Amatka
Autor Wiadomość
JoJo.17 

Wysłany: 20-02-2016, 17:34   Amatka

Hej, kupiłem za bardzo małe pieniądze full oryginalny zestaw Amati, z lat 80, ale pierwszy raz grany dopiero koło roku 2007 (tyle leżał na strychu). Jest to bardzo udany egzemplarz w świetnym stanie. Wymieniłem w nim stopke na pearla p930 (myślę, że na początek styknie) i teraz planuje wymienić naciągi. Wymiary bębnów to 12,13,16, 22 i werbel 14 metalowy wszystkie z rezo no i piccolaki 6 i 8 bodajze ale w tych raczej zostawie naciąg bo fajnie brzmią. Na 12 mam już evansa g2 bo dostałem go po prostu za free. Jestem świeżym perkusistą i się na tym nie znam więc pytam was co polecacie? Brzmienie chciałem typowo mocne rockowe-metalowe. Szczególnie boli mnie brzmienie stopy bo oryginalny naciąg absolutna masakra. Zrobienie dziury w rezo trochę pomogło ale nie bardzo. Stopę chciałem żeby miała mocny i mięsisty kick ale żeby był ten selektywny click :D . Wiem, że to tylko Amati ale ten egzemplarz jest naprawdę bardzo udany i myślę że wiele da się z niego ukręcić.

Metalizer 

Wysłany: 20-02-2016, 18:32   

Normalnie poleciłbym Emperory, ale jak już masz G2, to dokup resztę, to podobne naciągi do Emperora.
Na stopę polecałbym Remo Powerstroke 3.
Werbel, Ambassador, Ambassador X albo Emperor. Względnie ich odpowiedniki innych producentów.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach